"Złodziejka książek" to opowieść o miłości, przyjaźni i ludziach w czasie wojny. Jestem pewna, że ta historia poruszy serce każdego. Tutaj można poczytać opinie o książce
W 2013 powstała adaptacja filmowa powieści w reżyserii Brian'a Percival'a. W mojej opinii równie dobra jak książka. Tutaj można dowiedzieć się więcej o filmie.
Kilka cytatów ze "Złodziejki książek" Markus'a Zusak'a :
"Drobna uwaga. Na pewno umrzecie."
"Jak niemal każde nieszczęście historia zaczęła się szczęśliwie."
"Śmierć nie czeka na nikogo, a jeśli czeka, to niezbyt długo."
"Co jest gorsze od chłopaka, który cię nienawidzi? Zakochany chłopak."
"Co jest gorsze od chłopaka, który cię nienawidzi? Zakochany chłopak."
Na koniec chciałabym dodać, że tematyką bloga będą moje dwa główne zainteresowania, czyli książki oraz malowanie i rysowanie.

Muszę ją przeczytać :D
OdpowiedzUsuńWydaje sie byc fajna :D
OdpowiedzUsuńUwielbiam tę książkę *.* czekam na kolejne posty
OdpowiedzUsuńUwielbiam tę książkę *.* czekam na kolejne posty
OdpowiedzUsuńKocham tę książkę, jedna z moich ulubionych. Powodzenia w dalszym pisaniu :D
OdpowiedzUsuńKocham tę książkę, jedna z moich ulubionych. Powodzenia w dalszym pisaniu :D
OdpowiedzUsuńWspaniale!
OdpowiedzUsuń