Piękne, wielkie oczy i Margaret Keane :)Świetny post!
Świetna praca, zazdroszczę talentu :D
piekny obrazek ,czekam na wiecej
Bardzo mi się podoba, polecę znajomym!
jakie oczyska :o
Wspaniały blog,też lubię rysować więc chętnie się czegoś dowiem; )
Oczy bajka *-*
Przepiękne rysunki !
super!
Świetny blog
Piękne, wielkie oczy i Margaret Keane :)
OdpowiedzUsuńŚwietny post!
Świetna praca, zazdroszczę talentu :D
OdpowiedzUsuńpiekny obrazek ,czekam na wiecej
OdpowiedzUsuńBardzo mi się podoba, polecę znajomym!
OdpowiedzUsuńjakie oczyska :o
OdpowiedzUsuńWspaniały blog,też lubię rysować więc chętnie się czegoś dowiem; )
OdpowiedzUsuńOczy bajka *-*
OdpowiedzUsuńPrzepiękne rysunki !
OdpowiedzUsuńsuper!
OdpowiedzUsuńsuper!
OdpowiedzUsuńŚwietny blog
OdpowiedzUsuń